Czarna Przeciwdeszczowa Kurtka Z Kapturem Lyngsoe FOX6048

Czarna Przeciwdeszczowa Kurtka Z Kapturem Lyngsoe FOX6048

Cena: 155.00
190.65 z VAT
Wyczyść
SKU: brak Kategorie: ,

Opis produktu

Przeciwdeszczowa Kurtka Z Kapturem Lyngsoe FOX6048:

  • Materiał: 300D Poliester
  • Wodoodporność: 8000mm
  • Oddychalność: 5000 Mvp
  • Kolor Czarny
  • Zapinana na zamek błyskawiczny przykryty klapką
  • Odblaskowe detale na ramionach i plecach
  • Wodoodporna
  • Oddychający materiał
  • Dwie kieszenie

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Czarna Przeciwdeszczowa Kurtka Z Kapturem Lyngsoe FOX6048”

Tabela Rozmiarów Lyngsoe Kurtki

RozmiarWzrostObwód klatkiObwód pasa
X Small166-16884-8872-76
Small170-17292-9680-84
Medium174-176100-10488-92
Large178-180108-11296-100
X Large182-184116-120104-108
2X Large186-188124-128112-116
3X Large190-192132-136120-124