Koszula polo Pulsar PRARC21 pomarańczowa przeciwogniowa Hi-Vis – zgodna z EN471: 2013 EN11612 i GO / RT 3279

237.55 netto

In Stock
Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Koszula polo Pulsar PRARC21 pomarańczowa:

  • Materiał: 220 g / m2 Protal 3® – Protex / FR wiskoza / nylon / bawełna / poliester / węgiel.
  • Zastosowana ciepło taśma odblaskowa Vizlite.
  • Dzianinowy kołnierz i mankiety FR-AST.
  • Zakryty trzy-przyciskowy zaczep.
  • Ustawiony w rękawie dla optymalnego dopasowania.
  • Produkt trudnopalny i antystatyczny.
  • Widoczny transfer standardów FR-AST-ARC.
  • Wydłużona długość pleców, aby poprawić ochronę użytkownika.

    Normy:

  • EN ISO 20471: 2013 klasa 3.
  • GO / RT 3279 Wydanie 8: 2013.
  • EN ISO 11612: 2008 A1, B1, C1.
  • EN 1149-5: 2008 (EN 1149-3: 2004).
  • IEC 61482-2: 2009 klasa 1.
  • APTV 6.2 Cal / cm2 (ocena tkaniny).

Tabela Rozmiarów Pulsar

RozmiarObwód klatki piersiowej (cm)Obwód pasa (cm)Wzrost (cm)
Small86-9481-86164-172
Medium94-10286-94172-180
Large102-10994-102180-188
X Large109-117102-112188-196
2X Large117-127112-122196-204
3X Large127-140122-130196-204
4X Large140-149130-135196-204
5X Large149-160135-142196-204
6X Large160-167142-149196-204
7X Large167-177149-157196-204