Pomarańczowa Ostrzegawcza Koszulka Polo PULSAR PR176 - 3M™ Scotchlite™ - EN471 Klasa 2 SPF 50+ GO/RT 3279 | RIS-3279
Pomarańczowa Ostrzegawcza Koszulka Polo PULSAR PR176 - 3M™ Scotchlite™ - EN471 Klasa 2 SPF 50+ GO/RT 3279 | RIS-3279Pomarańczowa Ostrzegawcza Koszulka Polo PULSAR PR176 - 3M™ Scotchlite™ - EN471 Klasa 2 SPF 50+ GO/RT 3279 | RIS-3279Pomarańczowa Ostrzegawcza Koszulka Polo PULSAR PR176 - 3M™ Scotchlite™ - EN471 Klasa 2 SPF 50+ GO/RT 3279 | RIS-3279

Pomarańczowa Ostrzegawcza Koszulka Polo PULSAR PR176 – 3M™ Scotchlite™ – EN471 Klasa 2 SPF 50+ GO/RT 3279 | RIS-3279

Cena: 63.25
77.80 z VAT
Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis produktu

Pomarańczowa Ostrzegawcza Koszulka Polo PULSAR PR176:

  • Zastosowana elastyczna taśma odblaskowa 3M™ Scotchlite™ pomaga zmniejszyć ograniczenie ruchu.
  • 140 g / m² 100% poliestrowa tkanina z dzianiny typu bird-eye z dodatkowym odprowadzaniem wilgoci w celu poprawy komfortu noszenia.
  • Materiał posiada certyfikat Solar Protection Factor na poziomie 50+, zapewniający całkowitą ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.
  • Kontrastowy kołnierz oraz mankiety dla profesjonalnego wyglądu.
  • Tradycyjna zapinana na 3 guziki.
  • Wydłużona długość pleców.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Pomarańczowa Ostrzegawcza Koszulka Polo PULSAR PR176 – 3M™ Scotchlite™ – EN471 Klasa 2 SPF 50+ GO/RT 3279 | RIS-3279”

Tabela Rozmiarów Pulsar

RozmiarObwód klatki piersiowej (cm)Obwód pasa (cm)Wzrost (cm)
Small86-9481-86164-172
Medium94-10286-94172-180
Large102-10994-102180-188
X Large109-117102-112188-196
2X Large117-127112-122196-204
3X Large127-140122-130196-204