Pomarańczowa splotowa kamizelka Hi-Vis – EN471 EN510 & GO/RT 3279 – PR145

59.5072.50 netto

In Stock
Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Pomarańczowa splotowa kamizelka:

  • 80% poliester 20% bawełna twill z powłoką teflonową, aby skutecznie odpychać tłuszcz, brud i wodę.
  • Taśma odblaskowa 3M Scotchlite z przodu i proste tylne szelki.
  • Zamek błyskawiczny zapinany z przodu.
  • Kontrastowe krawędzie koloru.
  • Elastyczne boki dla wygodnego dopasowania.
  • Wytrzymała i długotrwała kamizelka odblaskowa.
  • Zatrzaski po bokach i na każdym ramieniu.
  • Norma EN471: 2003 klasa 2: GO / RT 3279.
  • Przetestowane i certyfikowane zgodnie z EN510.

Tabela Rozmiarów Pulsar

RozmiarObwód klatki piersiowej (cm)Obwód pasa (cm)Wzrost (cm)
Small86-9481-86164-172
Medium94-10286-94172-180
Large102-10994-102180-188
X Large109-117102-112188-196
2X Large117-127112-122196-204
3X Large127-140122-130196-204
4X Large140-149130-135196-204
5X Large149-160135-142196-204
6X Large160-167142-149196-204
7X Large167-177149-157196-204