Pomarańczowy Ostrzegawczy Polar PULSAR PR508 - 3M™ Scotchlite™ - EN471 Klasa 3 GO/RT 3279 | RIS-3279
Pomarańczowy Ostrzegawczy Polar PULSAR PR508 - 3M™ Scotchlite™ - EN471 Klasa 3 GO/RT 3279 | RIS-3279Pomarańczowy Ostrzegawczy Polar PULSAR PR508 - 3M™ Scotchlite™ - EN471 Klasa 3 GO/RT 3279 | RIS-3279Pomarańczowy Ostrzegawczy Polar PULSAR PR508 - 3M™ Scotchlite™ - EN471 Klasa 3 GO/RT 3279 | RIS-3279

Pomarańczowy Ostrzegawczy Polar PULSAR PR508 – 3M™ Scotchlite™ – EN471 Klasa 3 GO/RT 3279 | RIS-3279

Cena: 135.95
167.22 z VAT
Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis produktu

Pomarańczowy Ostrzegawczy Polar PULSAR PR508:

  • Taśma odblaskowa 3M ™ Scotchlite ™.
  • Stała podszewka z siateczki poliestrowej zmniejsza chłód powietrza i pozwala na łatwiejsze zakładanie i zdejmowanie polaru.
  • Zapinany na zamki błyskawiczne YKK®.
  • 1 pionowa kieszeń na piersi i 2 kieszenie dolne z zamkiem błyskawicznym.
  • Podnoszony kołnierz, aby uzyskać bardziej profesjonalny wygląd.
  • Elastyczne mankiety.
  • 300 g / m², 100% poliester, podwójna tkanina antypoślizgowa.
  • Punkty mocowania w mankietach i na szyi dla lepszego dopasowania.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Pomarańczowy Ostrzegawczy Polar PULSAR PR508 – 3M™ Scotchlite™ – EN471 Klasa 3 GO/RT 3279 | RIS-3279”

Tabela Rozmiarów Pulsar

RozmiarObwód klatki piersiowej (cm)Obwód pasa (cm)Wzrost (cm)
Small86-9481-86164-172
Medium94-10286-94172-180
Large102-10994-102180-188
X Large109-117102-112188-196
2X Large117-127112-122196-204
3X Large127-140122-130196-204