Przeciwdeszczowa Kurtka Oddychająca Lyngsoe FOX7057 - EN343

Przeciwdeszczowa Kurtka Oddychająca Lyngsoe FOX7057 – EN343

Cena: 285.00
350.55 z VAT
Wyczyść
SKU: brak Kategorie: ,

Opis produktu

Przeciwdeszczowa Kurtka Oddychająca Lyngsoe FOX7057:

  • Materiał: 600D Poliester
  • Wodoodporność: 10000mm
  • Oddychalność: 5000 Mvp
  • Regulowane mankiety na rzep
  • Dwie kieszenie z przodu, zapinane zamkiem błyskawicznym
  • Podszewka polarowa w okolicach szyi dla wyższego komfortu
  • Podwójna klapka z rzepem
  • Dwie wewnętrzne kieszenie
  • Kieszeń na telefon komórkowy
  • Pętle na przewód słuchawkowy
  • Tapicerowane szwy
  • 1 kieszeń na piersi
  • Przetestowana i certyfikowana wg. EN343

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Przeciwdeszczowa Kurtka Oddychająca Lyngsoe FOX7057 – EN343”

Tabela Rozmiarów Lyngsoe Kurtki

RozmiarWzrostObwód klatkiObwód pasa
X Small166-16884-8872-76
Small170-17292-9680-84
Medium174-176100-10488-92
Large178-180108-11296-100
X Large182-184116-120104-108
2X Large186-188124-128112-116
3X Large190-192132-136120-124