Przeciwdeszczowa Kurtka Zimowa Lyngsoe Microflex LR676 - EN343

Przeciwdeszczowa Kurtka Zimowa Lyngsoe Microflex LR676 – EN343

Cena: 300.00
369.00 z VAT
Wyczyść
SKU: brak Kategorie: ,

Opis produktu

Kurtka zimowa Lyngsoe Microflex LR676:

  • Materiał: 50% Poliester 50% poliuretan 170g2
  • 100% Nylonowa podszewka podszyta poliestrem
  • Zamek błyskawiczny pod klapą na zatrzaski
  • Wewnętrzna kieszeń w podszewce
  • Kaptur ze sznurkiem ukryty w kołnierzu
  • Dwie kieszenie na klatce piersiowej oraz dwie przednie
  • Spawane szwy
  • Przetestowana i certyfikowana wg. EN343

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Przeciwdeszczowa Kurtka Zimowa Lyngsoe Microflex LR676 – EN343”

Tabela Rozmiarów Lyngsoe Kurtki

RozmiarWzrostObwód klatkiObwód pasa
X Small166-16884-8872-76
Small170-17292-9680-84
Medium174-176100-10488-92
Large178-180108-11296-100
X Large182-184116-120104-108
2X Large186-188124-128112-116
3X Large190-192132-136120-124