Pulsar® – Żółte odblaskowe spodnie Hi Vis – EN 20471 Klasa 2 EN343 Klasa 3: 3 – EVO101

245.95315.95 netto

In Stock
Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Pulsar® – Żółte odblaskowe spodnie:

  • Zastosowana termicznie taśma odblaskowa 3M ™ Scothlite ™ z segmentowym komfortowym wykończeniem opaski udowej dla lepszej odporności na ścieranie.
  • Niebieska odblaskowa lamówka PULSAR® i szewronowe detale.
  • Zamek z klinem u dołu nogawek.
  • W pełni elastyczny pas ze sznurkiem do ściągania dla większego bezpieczeństwa.
  • Posiada kieszenie na udach.
  • Nadaje się do stosowania w przemyśle motoryzacyjnym.
  • Wysoce oddychająca 3-warstwowa technologia laminatu.

Normy:

  • EN ISO 20471 klasa 2.
  • EN343 klasa 3: 3.

Tabela Rozmiarów Pulsar

RozmiarObwód klatki piersiowej (cm)Obwód pasa (cm)Wzrost (cm)
Small86-9481-86164-172
Medium94-10286-94172-180
Large102-10994-102180-188
X Large109-117102-112188-196
2X Large117-127112-122196-204
3X Large127-140122-130196-204
4X Large140-149130-135196-204
5X Large149-160135-142196-204
6X Large160-167142-149196-204
7X Large167-177149-157196-204