Wodoodporne spodnie Hi-Vis koloru pomarańczowego Pulsar – EN471 EN343 & GO/RT 3279 – PR503

140.25175.55 netto

In Stock
Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Wodoodporne spodnie Hi-Vis:

  • Taśma odblaskowa 3M Scotchlite na całej długości, pionowe paski z przodu i z tyłu, aby pokazać wysokość użytkownika, zwiększając widoczność.
  • Kieszenie z tyłu oraz na udach posiadają odblaskowe lamówki na klapach.
  • Elastyczny pas oraz sznurek do dokładniejszego dopasowania.
  • Klin na brzegu nogawek z wodoodpornymi zamkami ułatwiającymi zakładanie butów roboczych, a także zapobiegającymi zakleszczaniu się zamków nadmiaru brudu podczas użytkowania.

Produkt dostępny jest w rozmiarach M-4XL.

Normy:

  • EN471 i EN343 dotyczące widoczności i ochrony przed deszczem.
  • Spełnia wymagania normy GO / RT 3279 dotyczące pracy na kolei.

Tabela Rozmiarów Pulsar

RozmiarObwód klatki piersiowej (cm)Obwód pasa (cm)Wzrost (cm)
Small86-9481-86164-172
Medium94-10286-94172-180
Large102-10994-102180-188
X Large109-117102-112188-196
2X Large117-127112-122196-204
3X Large127-140122-130196-204
4X Large140-149130-135196-204
5X Large149-160135-142196-204
6X Large160-167142-149196-204
7X Large167-177149-157196-204