Żółta koszulka w stylu polo PULSAR® FR-AST ARC – EN471 EN11612 EN 1149-5 IEC 61482-2 ATPV 9,2 Cal / m² – PARC21

212.50 netto

In Stock
Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Żółta koszulka w stylu polo:

  • Taśma odblaskowa nakładana jest termicznie.
  • Trudno palny materiał.
  • Zakryty zaczep na trzy przyciski.
  • W całym wątku zastosowano FR.
  • Widoczne standardy FR przenoszone na rękaw.
  • Kołnierz i mankiety z frędzlami FR

Normy:

  • EN ISO 20471 Klasa 3
  • EN ISO 11612:2008 A1,B1,C1
  • EN1149-5:2008
  • IEC 61482-2:2009 Klasa 1
  • ATPV 9.2 Cal/m²

Tabela Rozmiarów Pulsar

RozmiarObwód klatki piersiowej (cm)Obwód pasa (cm)Wzrost (cm)
Small86-9481-86164-172
Medium94-10286-94172-180
Large102-10994-102180-188
X Large109-117102-112188-196
2X Large117-127112-122196-204
3X Large127-140122-130196-204
4X Large140-149130-135196-204
5X Large149-160135-142196-204
6X Large160-167142-149196-204
7X Large167-177149-157196-204