Żółta Ostrzegawcza Koszulka Polo PULSAR P458 z Długim Rękawem – 3M™ Scotchlite™ – EN471 Klasa 3 SPF 50+

84.90 netto

In Stock
Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Żółta Ostrzegawcza Koszulka Polo PULSAR P458 z Długim Rękawem:

  • Zastosowana elastyczna taśma odblaskowa 3M™ Scotchlite™ pomaga zmniejszyć ograniczenie ruchu.
  • Dodatkowe 2 taśmy odblaskowe na każdym rękawie.
  • 140 g / m² 100% poliestrowa tkanina z dzianiny typu bird-eye z dodatkowym odprowadzaniem wilgoci w celu poprawy komfortu noszenia.
  • Materiał posiada certyfikat Solar Protection Factor na poziomie 50+, zapewniający całkowitą ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.
  • Kontrastowy kołnierz oraz mankiety dla profesjonalnego wyglądu.
  • Tradycyjna zapinana na 3 guziki.
  • Wydłużona długość pleców.

Tabela Rozmiarów Pulsar

RozmiarObwód klatki piersiowej (cm)Obwód pasa (cm)Wzrost (cm)
Small86-9481-86164-172
Medium94-10286-94172-180
Large102-10994-102180-188
X Large109-117102-112188-196
2X Large117-127112-122196-204
3X Large127-140122-130196-204
4X Large140-149130-135196-204
5X Large149-160135-142196-204
6X Large160-167142-149196-204
7X Large167-177149-157196-204