Żółty Ostrzegawczy Polar PULSAR P507 – 3M™ Scotchlite™ – EN471 Klasa 3

135.95 netto

In Stock
Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Żółty Ostrzegawczy Polar PULSAR P507:

  • Taśma odblaskowa 3M ™ Scotchlite ™.
  • Stała podszewka z siateczki poliestrowej zmniejsza chłód powietrza i pozwala na łatwiejsze zakładanie i zdejmowanie polaru.
  • Zapinany na zamki błyskawiczne YKK®.
  • 1 pionowa kieszeń na piersi i 2 kieszenie dolne z zamkiem błyskawicznym.
  • Podnoszony kołnierz, aby uzyskać bardziej profesjonalny wygląd.
  • Elastyczne mankiety.
  • 300 g / m², 100% poliester, podwójna tkanina antypoślizgowa.
  • Punkty mocowania w mankietach i na szyi dla lepszego dopasowania.

Tabela Rozmiarów Pulsar

RozmiarObwód klatki piersiowej (cm)Obwód pasa (cm)Wzrost (cm)
Small86-9481-86164-172
Medium94-10286-94172-180
Large102-10994-102180-188
X Large109-117102-112188-196
2X Large117-127112-122196-204
3X Large127-140122-130196-204
4X Large140-149130-135196-204
5X Large149-160135-142196-204
6X Large160-167142-149196-204
7X Large167-177149-157196-204